Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Зроблено спробу розкрити сучасну систему підготовки високоосвічених офіцерських кадрів для Збройних сил України, зростаючу роль у реалізації цього важливого завдання вищих військових навчальних закладів. Звернемо особливу увагу на актуальні питання перебудови, реформування військової освіти відповідно до нових структур, завдань українського війська. The attempt to open a modern system of high-qualified officer staff for the Ukrainian Armed Forces, increase the role in the fulfillment of this important task of higher military educational institutions is done in this article. The attention is focused on the vital problems of military education reforming according to modern structures, tasks of the Ukrainian Army.

Сивак О. Підготовка високоосвічених офіцерських кадрів – важливе завдання сучасної кадрової політики у Збройних силах України / Олександр Сивак // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 206–209. – Бібліографія: 16 назв.