Thumbnail Image

Здійснена оптимізація процесу вирощування полікристалічних шарів селеніду цинку дала змогу забезпечити ефективне і відтворювальне одержання вказаних шарів з показниками коефіцієнта поглинання на рівні 0,1–0,15 м-1, що дає можливість значно покращити характеристики існуючих на сьогодні вітчизняних оптичних елементів для ІЧ-області спектра. Optimazation of growing process of polycristalic layers of zinc selenide allowed to provide effective and reproductive recipiency of stated layers with absorption coefficient indexes on level 0,1 - 0,15 m -1, that gives a possibility considerably to improve descriptions of home optical elements being on today for Іnfra-Red - spectrum domains.

Оптимізація технологічного процесу вирощування полікристалічних структур селеніду цинку / А. М. Андрейко, Ю. М. Білинський, Ф. М. Гончар, О. С. Захар’яш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 569 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 108–112. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review