2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено математичну модель для аналізу теплоелектричних процесів у резистив- ному надпровідному обмежувачі струму для захисту мікроелектронних пристроїв. Отрима- но розв’язок нелінійного нестаціонарного тривимірного рівняння теплопровідності цієї моделі у аналітичному вигляді. Описано практичні результати модельних експериментів.
This paper presents mathematical model for analysis thermal– and electrical process in resistive superconducting fault current limiter for microelectronics devices protection. Analytical solution for 3–dimensional, nonlinear transitional heat diffusion equation of the model was obtained.

Федасюк Д. В. Математична модель теплоелектричних процесів резисторного надпровідного обмежувача струму / Д. В. Федасюк, П. В. Сердюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 97–106.