Синтез фізіологічно - активних стиромалів з пероксидними фрагментами

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено реакції ацилювання стиромалем деяких фізіологічно - активних сполук. Наведено дані про кінетику ацилювання стиромалем пероксиду водню та трет. - бутилгідропероксиду. The reactions of acylation some physiologically active substances by copolymer of styrene and maleic anhydride were investigated. The kinetics of acylation of hydrogen peroxide and t-butyl hydroperoxide by copolymer of styrene and maleic anhydride is described.

Федорова В. О. Синтез фізіологічно - активних стиромалів з пероксидними фрагментами / В. О. Федорова, Я. М. Станішевський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 158-161. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review