Видавництво Львівської політехніки

Описано метод оцінювання поширеності матеріалів наукових конференцій, особливості створення та функціонування бази даних як консолідованого інформаційного ресурсу, призначеного для зберігання інформації про матеріали конференцій, їх оцінювання та аналізу. The method of proceedings prevalence estimation is presented in this paper. The authors describe peculiarities of creation and functioning the database, as consolidated information resource designed to store information about conference proceedings, their evaluation and analysis.

консолідований ресурс, матеріали наукових конференцій, бази даних, оцінка матеріалів конференцій, конференції Львівської політехніки, consolidated resource, conference proceedings, databases, conference proceedings evaluation, conferences at Lviv Polytechnic National University

Тимофеєва Ю. Р. Розроблення інформаційної системи оцінювання поширеності відомостей про матеріали наукових конференцій / Ю. Р. Тимофеєва, Д. О. Тарасов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 775 : Інформатизація вищого навчального закладу – С. 90–98. – Бібліографія: 6 назв.