Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати дослідження впливу дисиметризації структури гребінцевих зон магнітоелектричних перетворювачів гідропідсилювачів на їхні енергетичні характеристики та показники за допомогою запропонованої математичної моделі. Розглянуто зубцеві зони зі скошеним зубцем, які дають змогу плавно змінювати крутизну механічної характеристики, а не дискретно. The results of investigation of teeth zone structures dissymmetry of electro-magnetic transformers for hydroamplifiers on their power indexes obtained on the base offered mathematical model are cited. Teeth zone with oblique tooth which allow fluently changing the incline of mechanical characteristic, not discretely, are proposed.

Харчишин Б. М. Вплив дисиметризації структури гребінцевих зон на енергетичні показники магнітоелектричних перетворювачів гідропідсилювачів / Б. М. Харчишин, В. І. Черніков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 563 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 141–145. – Бібліографія: 3 назви.