Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Вперше описано і досліджено електропривід з двигуном постійного струму послідовного збудження як термодинамічний перетворювач енергії, що дало можливість отримати низку універсальних аналітичних і графічних залежностей між основними параметрами і показниками електропривода у відносних одиницях. It is for the first time that the electric drivers with direct current series motor as thermodynamic energy converters were described and researched mathematically as a result of which there appeared an opportunity to obtain a series of universal analytical and graphic dependencies between major parameters and indicators of the electric driver in relative units.

Щур І. З. Електропривід з двигуном постійного струму послідовного збудження як термодинамічний перетворювач енергії / І. З. Щур // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 204–212. – Бібліографія: 5 назв.