Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано для комп’ютерного моделювання електромеханічних систем прості та ефективні рекурентні рівняння,які отримані на підставі апроксимацій інтегралу згортки з ненульовими початковими умовами. Доведена теорема про їхню сильну стійкість. Порівняно з відомими формулами для числового розв’язування звичайних диференціальних рівнянь. The simple but effective recurrent formulas based on the convolution integral approximation with nonzero initial conditions for electromechanical systems computer simulation are proposed in this article. The pr oof of the theorem of their strong stability is made. There are comparings with the popular formulas for ODEs.

формули, системи, рекурентні формули, компютерне моделювання

Мороз В. І. Ефективні рекурентні формули для комп'ютерного моделювання електромеханічних систем / В. І. Мороз // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 3-11. – Бібліографія: 11 назв.