Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Вперше описано і досліджено електропривід з двигуном постійного струму, який живиться від джерела струму, як термодинамічний перетворювач енергії, що дало можливість отримати низку універсальних аналітичних і графічних залежностей між основними параметрами і показниками електропривода у відносних одиницях. It is for the first time that the electric drivers with direct current motor supplying from the current sours as thermodynamic energy converters were described and researched mathematically as a result of which there appeared an opportunity to obtain a series of universal analytical and graphic dependencies between major parameters and indicators of the electric driver in relative units.

Щур І. 3. Електропривід за системою «джерело струму – двигун постійного струму» як термодинамічний перетворювач енергії / І. 3. Щур, Л. Д. Костинюк, А. Р. Когут // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 479 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 207–212. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review