Електромагнітний момент вентильного реактивного двигуна з буферами енергії

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі методу аналізу магнітної енергії і коенергії отримано загальний вираз для обчислення створюваного електромеханічним перетворювачем з пасивним вторинним елементом електромагнітного моменту, на базі якого розроблено методику розрахунку середнього значення електромагнітного моменту вентильного реактивного двигуна постійного струму з буферами енергії. In paper on the basis of a method of the analysis of magnetic energy and coenergy the general expression for calculation electromagnetic torque production in electromechanical energy conversion with a passive secondary element on the basis of which it is developed a design procedure of average value of electromagnetic torque switched reluctance motor with buffers of energy is received.

Зубі Аль О. Електромагнітний момент вентильного реактивного двигуна з буферами енергії / Омар Аль Зубі, Л. В. Каша, В. І. Ткачук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 99–105. – Бібліографія: 5 назв.