Представлення динамічних явищ у намотувальній системі з некруглими барабанами

Поданий опис динамічних явищ у намотувальній системі, що складається з двох барабанів з некруглим поперечним перерізом та гнучкого елемента. Одержанні рівняння руху механічної системи та математично описана зміна довжини гнучкого елемента. Presents the desgriptioh of the dynamic phenomena of the winding systems that consists of the two non-round cross section coils and the flexible element. The equations of the mechanical system motion are obtained and the flexible element length change is described.

Віннік В. М. Представлення динамічних явищ у намотувальній системі з некруглими барабанами / В. М. Віннік, В. І. Будзан, О. Є. Собченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 456 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 22–24.