Операційні витрати як об’єкт логістичного управління грошовими потоками

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розкрито зміст логістичних витрат, їхнє місце і значення в економіці торговельних підприємств. Виявлено особливості взаємозв’язку між логістичними грошовими потоками і логістичними операційними витратами. Запропоновано методику оцінки здатності торговельних підприємств генерувати грошові кошти.
It is opened essence of logistical expenses, their place and value in economy of trade enterprises. It is revealed features of interrelation between logistical cash flow and logistical operational expenses. It is offered to generate a technique of an estimation of ability of trade enterprises money resources.

Хлевицька Т. Б. Операційні витрати як об’єкт логістичного управління грошовими потоками / Т. Б. Хлевицька // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 181–185. — (Теорія логістики і маркетингу).

Endorsement

Review