2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Вивчається динаміка розвитку малих промислових підприємств за допомогою економіко-математичного моделювання. Встановлено співвідношення між показниками, що характеризують стан малих підприємств, та чинниками, які впливають на них. Визначено позитивні та негативні тенденції розвитку малого бізнесу у промисловості. Запропоновано основні напрямки державної підтримки цього сектору економіки.
The article is devoted to the study of dynamics of development of small industrial enterprises by means economico-matematics design. Correlation is determined between indexes, that characterizing development of small enterprises and factors affecting on them. The positive and negative tendencies of development of small business in the industry are defined. The main directions of states support of this sector of economics are proposed.

Червона О. Ю. Дослідження тенденцій розвитку малих підприємств з використанням методів економіко-математичного моделювання / О. Ю. Червона // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 456–461. — (Формулювання та оптимізація логістичних систем).