Реалізація KVP-перетворень в технічних засобах око-процесорного типу

Національний університет "Львівська політехніка"

Запропоновано принцип обробки сигналів, що надходять від оптичного об'єкта. Цей принцип базується на перетворенні сигналів на логіко-часові функції та виконання різноманітних операцій над ними. Також розглянуто окремі питання математичного опису операцій між великою кількістю логіко-часових функцій. The principle of signals processing from optical object was proposed in this work. This principle is based on the signals transformation at logic-temporary functions and it lets make various operations with them. Also the authors proposed some questions of describing of mathematics operations. It can be applied for large quantity of logictemporary functions.

Кожем'яко В.П. Реалізація KVP-перетворень в технічних засобах око-процесорного типу / В.П. Кожем'яко, О.І. Понура, Н.В. Сачанюк // Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки : [збірник наукових праць] / [редколегія: Я. С. Буджак (відповідальний редактор) та інші]. - Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. - 174 с. : ілюстрації - (Вісник / Державного університету "Львівська політехніка" ; № 393). - С. 68-78.