Управління реалізацією інноваційної стратегії підприємства

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Охарактеризовано особливості управління реалізацією інноваційної стратегії підприємства, визначено напрямки, за якими воно має здійснюватись, та небезпеки, які можуть виникнути під час допущення істотних помилок управлінським персоналом. Наведено перелік заходів, здійснення яких дасть змогу значно підвищити рівень ефективності управління реалізацією інноваційної стратегії підприємства та запропоновано алгоритм усунення негативних відхилень, що виникають у цьому процесі.
The features of management by realization of innovative strategy of the enterprise are characterized, directions on which it can be realized and dangers, which can arise as result of the mistakes of administrative personnel are determined in the article. It was written also a list of actions, implementation of which will give a chance to heighten a level of effectiveness of management innovation enterprise strategy realization and algorithm of elimination negative frictions, which appear in this process, was proposed.

Чубай В. М. Управління реалізацією інноваційної стратегії підприємства / В. М. Чубай // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 321–329. — (Логістичне та маркетингове управління).