Композиційні цементи для жаростійких матеріалів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень композиційних цементів для жаростійких матеріалів. Встановлено вплив температури на міцність портландцементу без добавок та композиційного цементу. Подано дані рентгенофазового аналізу продуктів гідратації та дегідратації композиційних цементів. Тhe results of research of composite cements for heat-resistant materials is shown. The influence temperature on the strenght ordinary portlandcement and composite cement is fixed. The data of X-ray analysis of the products hydration and dehydration composite cements is present.

Композиційні цементи для жаростійких матеріалів / М. А. Саницький, Б. В. Федунь, О. Р. Позняк, Р. Я. Крайник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 58-61. – Бібліографія: 2 назви.