2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонується проект багаторівневої платформи для інформаційно-аналітичної розподіленої комп 'ютерпої системи управління та ведення бізнес-діяльності. Проведено декомпозиціт системи. Детально розроблено базовий сервер системи.
There is proposed project of five level platform for information, analytical distributed, computer system for control and management of big business. The decomposition of proposed system is realized. The base system server is designed in detail.

Проектування багаторівневої інформаційної платформи для розподілених бізнес-систем / Б. Демида, Д. Пелешко, М. Пасека, Б. Садов'як, О. Маханов, Д. Вачаєв // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 28–47. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).