Одержання антитільних діагностичних тест-систем заданої специфічності

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Вивчена технологія іммобілізації антитіл на полімерних носіях. Сконструйовані два варіанти антитільних діагностикумів: іммобілізацією антитіл через ковалентно зв’язаний спейсор-протеїн А; прямою іммобілізацією антитіл до функціональних груп носія. Technology to antibody immobilizations on polymeric carriers have studied. Two variants of antibody’s diagnosticums have constructed by two methods: immobilization of antibody through covalent bound spasor-protein А; the direct immobilization of antibody to functional groups of the carrier.

іммобілізація антитіл, спейсор-протеїн, полімерні частинки

Федорова О. В. Одержання антитільних діагностичних тест-систем заданої специфічності / О. В. Федорова, Ю. А. Думанська, О. Я. Залуська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 143-146. – Бібліографія: 4 назви.