Політична міфотворчість як різновид маніпулювання масовою свідомістю

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено використання міфологізації в масовій свідомості як основи для впровадження технологій маніпулятивного політичного впливу. Розглянуто найпоширеніші міфологеми та особливості їх використання в українському суспільстві з метою формування в населення певних колективних стереотипних установок та уявлень. The research is devoted to mythologization’s use in public consciousness as a base of the introduction of the technologies of manipulative political influence. The most well spread mythologems and the specialties of their use in Ukrainian society with the aim of forming some collective stereotypical attitudes and opinions are considered.

Стефанчук У. Політична міфотворчість як різновид маніпулювання масовою свідомістю / Устина Стефанчук // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 140–143. – Бібліографія: 14 назв.