Дослідження особливостей термічного розкладу нікельамінних комплексів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено синтез та фізико-хімічне дослідження тринонаметилендіаміннікель(ІІ) хлориду. Встановлено, що під час комплексоутворення відбувається зсув смуги коливань ν(N-H) у низькочастотну ділянку спектра. Запропоновано схему термічного розкладу комплексу. Проведено порівняльний аналіз його термічної стійкості. Both synthesis and physical-chemical investigation of trinonamethylendiaminenickel (II) chloride have been performed. It has been determined that ν(N-H) frequency band shifts in the low-frequency region of spectrum at the complexation. The scheme of thermal decomposition of this complex has been proposed. The comparative analysis of thermal stability of this complex has been accomplished.

Дослідження особливостей термічного розкладу нікельамінних комплексів / В. В. Кочубей, О. А. Середа, Д. І. Семенишин, О. Я. Борова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 45– 48.– Бібліографія: 7 назв.