Сучасний стан вивчення гравітаційного поля та топографії планет земної групи

Дається короткий огляд результатів моделювання гравітаційного поля і топографії Землі, Венери, Марса і Місяця. Отримані результати інтерпретовано у межах порівняльної планетології. Дается краткий обзор результатов моделирования гравитационного поля и топографии Земли, Венеры, Марса и Луны. Полученные результаты интерпретированы в рамках сравнительной планетологии. This article presents brief overview of the results from the modeling of the gravity and topography of the Earth, Venus, Mars, and the Moon. And interprets the received results in the framework of the comparative planetology.

Церклевич А. Сучасний стан вивчення гравітаційного поля та топографії планет земної групи / А. Церклевич // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 322–332. –Бібліографія: 30 назв.