Керування яскравістю кластера при декомпозиції зображень спектрів

Thumbnail Image

Подано результати застосування пакета кластеризації візуальних образів до обробки спектрів для отримання довжини хвиль та їх яскравості. Пакет містить алгоритми трьох рівнів кластеризації: покриття образу прямокутниками, побудови з них зв’язних областей та кластеризації зв’язних областей - смуг хвиль спектрів. The dustering package to décomposé visual patterns was used to analyze the spectrums sample to get a waves length and their brightness. The package contains three level clustering algorithms: coverage of patterns by rectangles, formulation of linked areas and clustering of the linked areas - waves from spectrum.

Мельник Р. Керування яскравістю кластера при декомпозиції зображень спектрів / Р. Мельник, Р. Тушницький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 598 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 3–8. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review