Концепція ланцюга пропозиції

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено методологічні засади інтеграції сфер логістики і виробництва. Ідентифіковано чинники формування ланцюгів пропозиції та обґрунтовано елементи механізму управління їх функціонуванням.
The methodological bases of integration of spheres of logistics and manufacture are investigated. The factors of formation of circuits of the offer are identifïed and the elements of the mechanism management of their functioning are proved.

Крикавський Є. В. Концепція ланцюга пропозиції / Є. В. Крикавський, О. Я. Кобилюх, В. В. Кузяк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 594–600. — (Формування та оптимізація логістичних систем).