Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Наведено результати аналізу точності зовнішнього орієнтування цифрових зображень при складанні фронтальних планів скульптур цифровим стереофотограмметричним методом. Зосереджено увагу на розміщенні опорних точок відносно об’єкта та на способі отримання координат цих точок. Приведено результаты анализа точности внешнего ориентирования цифровых изображений при составлении фронтальных планов скульптур цифровым стереофотограмметрическим методом. Акцентируется на размещении опорных точек относительно объекта и на способе получения координат этих точек. The results of the analysis of the accuracy of the external orientation of digital images in the preparation of plans frontal sculptures digital stereophotogrammetric method. Focuses on the placement of reference points to the object, and a method of obtaining the coordinates of these points.

скульптурні групи, точність зовнішнього орієнтування, цифрове знімання, оцінка точності координат

Глотов В. Аналіз точності координат опорних точок при створенні фронтальних планів скульптур / В. Глотов , Є. Ковальов // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – Випуск 1 (25). – С. 91–95. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review