2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На підставі розрахунку одновимірного магнітного поля з урахування вищих просторових гармонік магніторушійних сил та насичення основного магнітного кола обчислено силу одностороннього магнітного тяжіння в асинхронному двигуні при статичному ексцентриситеті. Наведено результати математичних експериментів.
The unbalanced magnetic pull in asynchronous motor having static rotor eccentricity has been calculated. The pull was computated on the base of one-dimensional magnetic field distribution taking into account spatial harmonics of MMF and magnetic core saturation. The results of mathematical experiments are presented.

Гладкий В. М. Розрахунок сили одностороннього магнітного тяжіння в асинхронному двигуні при статичному ексцентриситеті / В. М. Гладкий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 40–47.