Дослідження гідродинаміки відцентрованого газоходу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

З метою зменшення гідравлічного опору і збільшення ефективності роботи відцентрованих пиловловлювачів запропоновано конструкцію пиловловлювача з поперечно - поточним рухом фаз. Досліджено гідравлічний опір цього апарата. Design of duster with transverse and flow motion of phase with the purpose of decreasing the hydraulic resistanse and increasing the effectiveness of work of centrifugal dusters is proposed. The hydraulic resistance of this apparatus is investigated.

Дослідження гідродинаміки відцентрованого газоходу / А. І. Дубинін, В. В. Майструк, Б. С. Свідовий, А. Д. Марков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 179-181.

Endorsement

Review