Мобільна реклама та перспективи її розвитку

Досліджено структуру сучасного ринку мобільної реклами та перспективи використання мобільних технологій у цій галузі в майбутньому. Визначено переваги використання мобільних телефонів як рекламного носія. Показано, що інтенсивний розвиток мобільних технологій може започаткувати створення нового ринку, який кардинально змінить традиційні уявлення про рекламу та істотно підвищить ефективність маркетингових заходів. In the article investigational structure of modern market of the mobile advertising and prospect of the use of mobile technologies in this industry in the future. Certainly advantages of the use of mobile telephones as a publicity transmitter. It is rotined that intensive development of mobile technologies can put beginning new market which cardinally will change the traditional pictures of advertising and substantially will promote efficiency of marketings measures creation.

Новаківський І. І. Мобільна реклама та перспективи її розвитку / І. І. Новаківський, О. І. Дума // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 212–217. – Бібліографія: 8 назв.