Маркетинг і логістика у здобутті конкурентної переваги на глобальному ринку

Thumbnail Image

Розкрито сутність маркетингу і логістики у здобутті конкурентної переваги підприємств на глобальному ринку. Ідентифіковано виклики глобалізації, що постають перед маркетингом і логістикою вітчизняних підприємств. Вивчено роль обслуговування клієнта у здобутті конкурентної переваги підприємства на глобальному ринку. Розкрито завдання системи CRM у маркетингово-логістичній діяльності підприємств. In the article essence of marketing and logistic is exposed in the receipt of competitive edge of enterprises at the global market. An author is carry out authentication of calls globalizations which rise before marketing and logistic of domestic enterprises . The role of customer service is studied in the receipt of competitive edge of enterprise at the global market. The task of the system of CRM is exposed in marketing-logistic activity of enterprises.

Мавріна А. О. Маркетинг і логістика у здобутті конкурентної переваги на глобальному ринку / А. О. Мавріна, Н. М. Кутнів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 143–150. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review