Контроль і вимірювання деформацій і навантажень на опори обертових агрегатів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведені результати експериментальних вимірювань деформацій та навантажень на опори обертових агрегатів, які є підтвердженням того, що при розрахунку на міцність їх треба вважати пружними. The result of experimental measuring of the stresses and deformations of the supports of rotating equipment are presented. Given results justify that the calculations of strength of the constructions must be realized in assumption of elasticity of named deformations.

Кузьо І. В. Контроль і вимірювання деформацій і навантажень на опори обертових агрегатів / І. В. Кузьо, А. В. Зубрицький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 86–91. – Бібліографія: 30 назв.