Залізничні пасажирські перевезення в контексті єврологістичної інтеграції

Thumbnail Image

Розглянуто основні напрямки розвитку транспортних зв’язків ЄС з країнами-сусідами, зокрема з Україною. Особливу увагу приділено визначенню готовності Укрзалізниці до участі в проектах подальшого розвитку транспортних осей панєвропейських транспортно-логістичних систем. Проаналізовано окремі показники діяльності залізниці України з перевезення пасажирів, визначено стан її готовності до єврологістичної інтеграції. Визначено основні проблеми, які не сприяють інтеграції української залізниці в європейську транспортну систему, та основні завдання і можливі переваги такої інтеграції. In the article basic directions of the EU transport connections development are considered with countries-neighbours including Ukraine. Special attention it is paid to determination of readiness of Ukrzaliznyci to participating in the projects of subsequent development of transport axes of the Pan’european transport logistic systems. The analysis of separate performance of railway of Ukraine indicators is conducted on carrying passengers, certainly its ready condition to eurologistic integration. Certainly basic problems, which are not instrumental in integration of the Ukrainian railway in the European transport system, and basic strategic tasks, and advantages of such integration are possible.

транспортні зв’язки, показники

Бакушевич І. В. Залізничні пасажирські перевезення в контексті єврологістичної інтеграції / І. В. Бакушевич, Р. О. Гуменюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 23–31. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review