Історичний аспект складності алгоритму

Розглядається історія розвитку понять "алгоритм" і "складність". Аналізується складність алгоритму Евкліда. Показано значення робіт аль-Хорезмі. Описані арифметичні алгоритми аль-Хорезмі. Висловлюється думка про надзвичайний вплив робіт аль-Хорезмі на європейський ренесанс. The histores of development of such notion as "algorytm" and "compliting". The compliting of Evclid’s algorythm is beeing analazed. The importance of al- Horezmi’s works are showed. The arithmetic algorytms of al-Horezmi are described. The idea that al-Horezmi’s works had influenced the european renesanse great is claimed.

Черкаський М. В. Історичний аспект складності алгоритму / М. В. Черкаський, В. С. Мітьков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 111–118. – Бібліографія: 5 назв.