Задачі керування рухом з регульованим тертям

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено алгоритмічне та програмне забезпечення для проведення тягово- енергетичних розрахунків з можливостями ідентифікації окремих параметрів і адаптації моделі поїзда та його складових, а також стратегію оптимального керування рухом.
Algorithmic and software support is developed for conducting of hauling-power calculations with possibilities of identification of separate parameters and adaptation of model of train and its constituents. Furthermore the strategy of optimum traffic control is developed.

Задачі керування рухом з регульованим тертям / Р. Шпакович, Н. Притула, М. Притула, О. Пасічник // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 543 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. — С. 189–194. — (Методи й алгоритми інформаційних систем).

Endorsement

Review