Враховуючи поняття термодинаміки необоротних процесів, узагальнено описання нагромаджувачів енергії та здійснено класифікацію процесів їх перезарядження. Отримано і проаналізованого аналітичні залежності основних показників процесу безпосереднього перезарядження нагромаджувачів енергії з постійними узагальненими ємностями. Coming the concepts of thermodynamics of irreversible processes from the generalized description of energy accumulators is carried out and conducted the classification of processes of their recharging. It is got and analyzed the analytical dependences of basic indexes of process of the direct recharging of energy accumulators with the permanent generalized capacities.

Щур І. З. Аналіз процесів безпосереднього перезаряджання нагромаджувачів енергії з постійними узагальненими ємностями / І. З. Щур // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 587 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 118–124. – Бібліографія: 8 назв.