Паралельні алгоритми та НВІС-структури обчислення сум парних добутків

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено орієнтовані на НВІС -реалізації алгоритми та структури обчислення сум парних добутків, я кі реалізують обчислення у базисі елементарних операцій, враховують величину зміни значень операндів і налаштовуються на інтенсивність надходження даних. Оцінено основні параметри розроблених структур.
Algorithm s and structures fo r com puting o f sum s o f tw o-factor products oriented to VLSI realizations are developed. The algorithm s and structures realize the calculations in the basis o f elem entary operations, take into account value o f the operand change and adjust fo r intensity o f data inflow intensity. M ain param eters o f the developed structures are estimated.

Цмоць І. Паралельні алгоритми та НВІС-структури обчислення сум парних добутків / І. Цмоць, С. Стрямець // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 255–263. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).