Мікроконтролерний метод керування профілем температурного поля

Запропоновано метод керування нагрівачами термоелектричного перетворювача зі стабілізацією профілю температурного поля вздовж електродів головної термопари. Через низькі вимоги до об’єму пам’яті та обчислювальних ресурсів метод придатний для 8-бітних мікроконтролерів. There is proposed method of control which could be implemented for heaters situated across electrodes of the main thermocouple and provides stabilization profile of temperature field. The proposed method has small requirements to memory space and computing power so it could be implemented using 8-bit microcontrollers.

Кочан, О. В. Мікроконтролерний метод керування профілем температурного поля / О. В. Кочан, Р. В. Кочан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 630 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 67–75. – Бібліографія: 14 назв.