Проблеми моделювання невизначеностей у сховищах даних

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано проблеми, що виникають під час опрацювання невизначеності у сховищах даних. Визначено основні відмінності у поданні та опрацюванні невизначеностей у сховищах даних та базах даних. Уведено модель кортежу з невизначеністю та розширено алгебру опрацювання невизначеностей на рівні кортежу.
Main problems in data analisys in datawarehouse are described. The data structures of described system is designed. The uncertainties in input data are described. Main differences in datawarehouse uncertainces and relation database uncertainces are described. The uncertaince tuple model is inputed. The algebra of uncertaince worked is added.

Пасічник В. В. Проблеми моделювання невизначеностей у сховищах даних / В. В. Пасічник, Н. Б. Шаховська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 128–138.