Базові принципи управління брендом

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Охарактеризовано бренд як важливий маркетинговий інструмент, який визначає відносини до нього споживачів та базові принципи управління ним. Систематизовані особисті цінності людей щодо їх споживацьких переваг, визначені варіанти умовного поділу типів архітектури бренду на “західний” і “східний”, значення ко-брендингу та медіапланування в системі брендингу. Значна увага приділяється вектору бренду - ціннісній складовій, що впливає на його розширення. The authors in the article characterize a brand like the important marketing tool that defines the relations of the customers and gives the characteristics of the basic principles of its management. The author systematizes the personal values according to their customers’ advantages, gives the options of the conditional definition as architecture “western” and “eastern” branding. It is shown the role of co-branding and media-planning in the branding system. The main part of the work is devoted to the brand vector-the valuable particle that effects it’s extending.

Фарат О. В. Базові принципи управління брендом / О. В. Фарат, М. Б. Мазурик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 337–341. – Бібліографія: 4 назви.