Спосіб фіксації вертикальних і горизонтальних дрижань візирних цілей

Thumbnail Image

Запропоновано спосіб визначення впливу вертикальної і горизонтальної складових рефракції та методику її врахування під час вимірювання вертикальних і горизонтальних кутів та відалей, а також підвищення точності візування. This article proposes a way to study the influence of vertical and horizontal components of refraction and method of its inclusion in the measurement of vertical and horizontal angles and distances, as well as improvement of the accuracy of sighting. Предложен способ определения влияния вертикальной и горизонтальной составляющих рефракции и методику ее учета при измерениях вертикальных и горизонтальных углов и расстояний, а также повышения точности визирования.

рефракція, дрижання зображень

Спосіб фіксації вертикальних і горизонтальних дрижань візирних цілей / В. Літинський, О. Кіселик, С. Перій, С.Літинський // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 87–90.

Endorsement

Review