Французькі запозичення в українській архітектурній термінології

Thumbnail Image

2006-01-31

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті зроблено спробу лексико-семантичної диференціації французьких запозичень в українській архітектурній термінології. Також терміни французького походження в українській архітектурній термінології розглядаються у лексико- синтагматичному аспекті.
In the article of lexical-semantical différenciation of French loan-words in Ukrainian architectural terminology is done. The terms of French origin in Ukrainian architectural terminology are considered in lexical and syntagmatical aspects too.

Думанська Л. Французькі запозичення в українській архітектурній термінології / Лариса Думанська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. — № 559 : Проблеми української термінології. — С. 281–284.

Endorsement

Review