Розглянуто декілька стратегій та алгоритмів послідовного пакування схем із заданими обмеженнями. Розкрито особливості різних стратегій пакування схем із заданими обмеженнями. A few strategies and algorithms line packing of charts with the set limitations. The features of different strategies of packing of charts are exposed with the set limitations.

послідовне пакування схем, алгоритми, line packing of charts, algorithms

Базилевич Р. Алгоритми послідовного пакування сильнозв’язних частин схем з заданими обмеженнями / Р. Базилевич, А. Ждан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 221-227. – Бібліографія: 5 назв.