Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблему математичного моделювання електромагнітних перехідних процесів електропересильні "джерело живлення силовий трансформатор лінія електропересилання трансформатор навантаження". описано проблему моделювання електроенергетичних систем з неявнополюсними синхронними генераторами. показано доцільність створення математичних моделей і макромоделей елементів електроенергетичних систем та їх адаптація до середовища MATLAB/Simulink.

моделювання, генератори, полюсні машини, математичні моделі

Гоголюк О.П. Математичне моделювання електропересильні з неявнополюсними синхронними генераторами / О. П. Гоголюк, П. Г. Стахів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 166-171. – Бібліографія: 11 назв.