Визначено та охарактеризовано види, структуру та склад бюджетів організації, виявлено логічну послідовність розроблення основних бюджетів підприємства у контексті формування прозорої інформаційної системи прийняття управлінських рішень, розкрито призначення бюджетної інформації в системі інформаційного забезпечення прийняття управлінських рішень. There are in the clause the kinds and structure of the budgets of organization are characterized and determined, a logic sequence of formation of the basic budgets of the enterprise in a context of formation of transparent information system acceptance of the administrative decisions is revealed, purposes of the budget information in system of information maintenance of acceptance of the administrative decisions are characterized .

Кузьмін О. Є. Удосконалення інформаційного забезпечення прийняття управлінських рішень в організації на засадах бюджетів / О. Є. Кузьмін, Н. О. Шпак, О. Г. Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 517 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 3–10. – Бібліографія: 18 назв.