Управління запасами з використанням сучасних підходів логістики та маркетингу

Thumbnail Image

Запропоновано вибір інтегрованої стратегії контролю запасів підприємства на основі визначення ключових номенклатурних груп, що визначають прибутковість підприємства та аналізу прогнозованості реалізації товарів. Аналіз номенклатури проводили АВС/XYZ-аналізом. The study suggested the choice of integrated control strategy of stocks on the basis of the volume and key groups that determine the profitability of and analysis of forecasting the sale of goods. Analysis conducted by the range of ABC / XYZ-analysis.

контроль запасів підприємства, прибутковість підприємства, control strategy of stocks, profitability of enterprises

Куницька О. М. Управління запасами з використанням сучасних підходів логістики та маркетингу / О. М. Куницька, Є. В. Мержиєвська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 649 : Логістика. – С. 193–197. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review