Оцінка ефективності застосування різних систем комісійної форми оплати праці

У даній статті розглядається кількісний і якісний підхід до оцінки ефективності застосування різних систем комісійної форми оплати праці. Для цього системи групуються за їх цільовим призначенням з короткою характеристикою кожної групи, вказуються умови використання різних критеріїв оцінки. Також наведені формули для розрахунку абсолютної та відносної ефективності застосування систем оплати праці. In the given article the quantitative and qualitative approach to an evaluation of efficiency of the commission payment is considered. For this purpose grouped systems is carried out, the conditions of various criterions application of an evaluation are specified. Also formulas for account of absolute and relative efficiency are indicated.

Любомудрова Н. П. Оцінка ефективності застосування різних систем комісійної форми оплати праці / Н. П. Любомудрова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 224–227. – Бібліографія: 2 назви.