Система нечіткого керування напруги автономного асинхронного генератора

Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано систему автоматичного керування напруги автономної асинхронної генераторної системи з використанням нечіткого регулятора напруги. Розроблено її модель в середовищі MATLAB Simulink і проведено дослідження у різних режимах роботи.
The system of automatic control of voltage autonomous asynchronous generating system with fuzzy logic voltage regulator is offered. Model is designed and researches is carried out in different modes of operations using MATLAB Simulink.

Копчак Б. Л. Система нечіткого керування напруги автономного асинхронного генератора / Б. Л. Копчак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 63–67.

Endorsement

Review