Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Методом комплексного термогравіметричного аналізу визначено термічну стійкість 8 функціональних аралкільних пероксидів з різною віддаленістю пероксидної групи від бензольного ядра та розраховані кінетичні параметри розкладу. Thermal stability of 8 functional peroxides with different of peroxide group to benzene ring were determined by the method of complex thermal analysis. Kinetics parameters of decomposition was calculated.

термогравіметричний аналіз, кінетичні параметри, аралкільні пероксиди

Кінаш Н. І. Дослідження термічної стійкості функціональних дитретинних аралкільних пероксидів / Н. І. Кінаш, В. В. Кочубей, З. Я. Надашкевич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 83-87. – Бібліографія: 6 назв.