Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Представлено дослідження впливу умов синтезу на основні характеристики пероксидовмісних кополімерів 2-трет-бутилперокси-2-метил-5-гексен-3-іну з вищими (мет)акрилатами. Встановлено, що їх радикальною кополімеризацією можна отримувати пероксидовмісні кополімери з однорідним функціональним складом, заданим вмістом пероксидних груп та молекулярною масою. Synthesis condition effect on general characteristics of peroxide-containing copolymers of 2-tret-butylperoxy-2-methyl-5-hexene-3-yne with high (meth)acrylates have been presented. It is found out that one can obtain peroxide-containing copolymers with uniform functional composition, certain content of peroxide groups and molecular weight via radical copolymerization of these comonomers.

Вплив умов синтезу на основні характеристики кополімерів 2-трет-бутилперокси-2-метил-5-гексен-3-іну з вищими (мет) акрилатами / Н. Г. Носова, В. Я. Самарик, С. М. Варваренко, Ю. В. Ройтер, І. Т. Тарнавчик, С. А. Воронов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 142–147. – Бібліографія: 7 назв.