Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Одним із методів захисту довкілля від надлишкових мінеральних добрив є регулювання їхньої розчинності за допомогою функціональної оболонки. Виробництво таких матеріалів містить стадію капсулювання. Якість покриття поряд з іншими параметрами визначає і температурний режим. Тут визначено комбінований коефіцієнт тепловіддачі від псевдозріджуючого агента до дисперсного матеріалу. One of methods of environmental protection from exuberant mineral fertilizers is regulation of their dissolubility through a functional shell. Effecting of such stuffs actuates stage of capsulation. The quality of cover together with other parameters determines also temperature schedule. The activity is dedicated to definition of a combined heat-transfer coefficient from the fluidising agent to a dispersed stuff.

Нагурський О. А. Визначення кінетичних коефіцієнтів при нестаціонарному теплообміні в киплячому шарі / О. А. Нагурський, І. М. Чопко, Я. М. Гумницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 128-130. – Бібліографія: 2 назви.