Тенденції розвитку інфраструктури українського села

Thumbnail Image

Описано і проаналізовано сучасний стан інфраструктури села. Виділено причини відставання у реформуванні сільськогосподарського виробництва українського села. Запропоновано напрями можливих перетворень у розвитку виробничої і соціальної складових інфраструктури для досягнення високих стандартів якості життя у сільській місцевості України. In this article the contemporary state of the village infrastructure is described and analyzed. The reasons of poor reformation of agricultural production are shown. There are suggested the ways of possible changes in the development of the productive and social constituents of the infrastructure for achievement of high standards of life quality in the rural areas.

Мамчин М. М. Тенденції розвитку інфраструктури українського села / М. М. Мамчин, І. І. Жагаляк, Ю. Я. Добуш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 594 : Логістика. – С. 455–460. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review