Алюмомагнезіальна нанодисперсна шпінель, легована йонами хрому (ІІІ)

Розглянуто можливий механізм ізоморфного заміщення в структурі шпінелі. Цитратно-гелевим методом одержано нанодисперсний порошок шпінелі. Встановлено, що монофазність порошку досягається за співвідношеня Al2O3/MgO=3:1. It was analysised the possible mechanism of the isomorph in the spinel structure. The spinel ultraline powder is obtained by citrate-gel method. It was determined that monophase of the powder attain under the correlation Al2O3/MgO=3:1.

Луцюк І. В. Алюмомагнезіальна нанодисперсна шпінель, легована йонами хрому (ІІІ) / І. В. Луцюк, І. Д. Борщишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 334–337. – Бібліографія: 8 назв.